Ostrov Pašman

Poznejte krásu jednoho z mnoha ostrovů

Pašman

UBYTOVÁNÍ

V klidné oblasti

Pašman je ostrov u pobřeží Dalmácie v Jaderském moři, jižně od Zadaru. Na ostrově žije asi 3500 obyvatel, kteří se živí zemědělstvím, rybolovem a turistickým ruchem.

Ostrov je asi 21 km dlouhý a až 4,1 km široký a leží souběžně s pobřežím, od něhož je oddělen asi 4 km širokým Pašmanským kanálem. Obydlena je severovýchodní plochá část ostrova, přivrácená k pobřeží, kdežto opačná strana je skalnatá a pustá.

Na ostrově jsou dvě opčiny. V opčině Pašman na severozápadním pobřeží žije asi 2700 obyvatel. Opčina Tkona na jihovýchodě ostrova je spojena přívozem s protilehlým přístavem Biograd na Moru. Všechny obce spojuje silnice, která na severozápadě pokračuje přes most na sousední ostrov Ugljan.

Apartmány a robinsonády

Všechny  námi nabízené apartmánové domy, mají ve svém standardu ubytování od 2-6 osob na jednom apartmánu. Výběr pro klienty vypracujeme přímo „na tělo“. Proto je důležité nás kontaktovat na našich telefonních číslech nebo poptávkou přes e-mail či vyplněním nezávazné poptávky v sekci kontakty zde na webových stránkách.

 

CESTOVNÍ AGENTURA

Roman Klement

VOLEJTE

+420 770 622 272