Ostrov Pašman

Poznejte krásu jednoho z mnoha ostrovů

Pašman

UBYTOVÁNÍ

V klidné oblasti

Pašman je ostrov u pobřeží Dalmácie v Jaderském moři, jižně od Zadaru. Na ostrově žije asi 3500 obyvatel, kteří se živí zemědělstvím, rybolovem a turistickým ruchem.

Ostrov je asi 21 km dlouhý a až 4,1 km široký a leží souběžně s pobřežím, od něhož je oddělen asi 4 km širokým Pašmanským kanálem. Obydlena je severovýchodní plochá část ostrova, přivrácená k pobřeží, kdežto opačná strana je skalnatá a pustá.

Na ostrově jsou dvě opčiny. V opčině Pašman na severozápadním pobřeží žije asi 2700 obyvatel. Opčina Tkonna na jihovýchodě ostrova je spojena přívozem s protilehlým přístavem Biograd na Moru. Všechny obce spojuje silnice, která na severozápadě pokračuje přes most na sousední ostrov Ugljan.

Apartmány a robinsonády

Všechny  námi nabízené apartmánové domy, mají ve svém standardu ubytování od 2-6 osob na jednom apartmánu. Výběr pro klienty vypracujeme přímo “na tělo”. Proto je důležité nás kontaktovat na našich telefonních číslech nebo poptávkou přes e-mail či vyplněním nezávazné poptávky v sekci kontakty zde na webových stránkách.

 

Zvýhodněné nabídky

Sledujte pravidelně naše www stránky a využijte zvýhodněných nabídek, které postupně uveřejňujeme.

JISTOTA KVALITNÍ DOVOLENÉ

Nabízené ubytování je vždy ve kvalitě, která je prezentována prostřednictvím našich www stránek.

BUDEME VAŠIM PARTNEREM

Vybavíme Vás na cestu všemi potřebnými informacemi, aby dovolená byla podle vašich představ.

CESTOVNÍ AGENTURA

Roman Klement

VOLEJTE

 +420 733 516 910

MAILUJTE

agencijajaro66@gmail.com