Pakoštane

Ubytování v rákosových bungalovech

Pakoštane

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme pobyt v Polynéských bungalovech

Resort Pine Beach – Pakoštane leží poblíž největšího chorvatského  sladkovodního Vranského jezera. Nachází se 36 km jižně od města Zadar a 30 km od města Šibenik.

Tento resort je přesně pro ty, kteří si potřebují odpočinout od moderního žití plného elektroniky a veřejného života, nebo chtějí děti odloučit na chvíli od mobilních telefonů.

Nechcete stát u plotny a s mopem v ruce? Zde najdete nejen jednoduché bydlení ale i nabídku jídel na způsob all inclusive.

Chcete si zasportovat, relaxovat při masáži? Pak je tato lokalita přesně pro vás!

Provozovatelé Pine Beach pokračují v duchu zakladatele Gerarda Blitze, slavného belgického dobrodruha a přeborníka ve vodním pólu. Zachovávají turistický komplex s důrazem na ekologický a robinsonský turismus, zaměřený na aktivní
i relaxační dovolenou s tradiční středomořskou kuchyní.

 

Rákosové bungalovy

Šarmantní rákosové bungalovy pro 1 – 5 osob,  pečlivě rozmístěny v rozsáhlém borovicovém lese, jsou skromně zařízené. Lůžka s povlečením, police pro oděvy, bez elektrické energie a vlastního sociálního zařízení. Jde jen a jen o přírodu.

Vzdálenost od moře

Více info

Ubytování se nachází asi 100 metrů od moře.

Zázemí

Více info

Restaurace – zastřešená otevřená terasa s cooking show a bohatým bufetem. Nabízí převážně středomořskou kuchyni. Nápoje – pivo, víno, džusy nabízené v restauraci po dobu jídla jsou v cenách ubytování zahrnuty v nabídce all inclusive.

Vybavení

Více info

Lůžka s povlečením, police pro oděvy, bez elektrické energie a vlastního sociálního zařízení. Jde jen a jen o přírodu.

Sociální zařízení

Více info

Uvnitř turistického komplexu Pine Beach máte k dispozici 8 sanitárních uzlů, pečlivě rozmístěných v prostoru a moderně zařízených. Některé z nich jsou vybaveny pračkami.

CESTOVNÍ AGENTURA

Roman Klement

VOLEJTE

 +420 770 622 272