Rákosové bungalovy

pro 1 – 5 osob, bez elektrické energie a vlastního sociálního zařízení

Rákosový bungalov

Pakoštane

Ubytování v této lokalitě nabízíme
v turistickém komplexu
Pine Beach Resort

Polynéské bungalovy

Ubytování
Šarmantní rákosové bungalovy pro 1 – 5 osob,  pečlivě rozmístěny v rozsáhlém borovicovém lese, jsou skromně zařízené. Lůžka s povlečením, police pro oděvy, bez elektrické energie a vlastního sociálního zařízení.
„Jde jen a jen o přírodu“ 

Sociální zařízení
Uvnitř turistického komplexu Pine Beach máte k dispozici
8 sanitárních uzlů, pečlivě rozmístěných v prostoru
a moderně zařízených. Některé z nich jsou vybaveny pračkami.

Stravování
Restaurace -zastřešená otervřená terasa s cooking showa bohatým bufetem. Nabízí převážně středomořskou kuchyni. Nápoje – pivo, víno, džusy nabízené v restauraci po dobu jídla jsou v cenách ubytování zahrnuty v nabídce all inclusive.

Obsazenost

Aktuální možností ubytování v tomto zařízení a rezervaci provádějte na tel. 733 516 910 a 724 036 222.

 

Obsazené termíny:

 

Pláž

Písečný záliv je oblíbeným místem v Pine Beach a pýchou turistického komplexu. Zátoka s bílým pískem a pobřeží asi 1 km dlouhé, patří výhradně hostům v resortu.

Vybavenost kempu

Děti i dospělí návštěvníci si mohou užívat vodních sportů jako potápění, windsurfingu, plachtění, jízdě na kajaku aj. Vše je v ceně all inclusive, pokud nebudete potřebovat  nadstandardní služby zkušeného instruktora, aby se věnoval pouze vám. V blízkosti pláže je bar Jadro a pro hosty jsou připravena plážová lehátka zdarma.

Extra

Tento resort je přesně pro ty, kteří si potřebují odpočinout od moderního žití plného elektroniky a veřejného života, nebo chtějí děti odloučit na chvíli od mobilních telefonů.

CESTOVNÍ AGENTURA

Roman Klement

VOLEJTE

 +420 733 516 910

MAILUJTE

agencijajaro66@gmail.com